Whatsapp : +905326074130 E mail : info@leventcoban.com
   
Whatsapp : +905326074130 E mail : info@leventcoban.com
   

Burun Estetiği Doktoru

Güzellik ve güzel görünerek karşısındaki kişi üzerinde olumlu bir etki bırakma duygusu, insanlığın doğuşundan itibaren en temel beşeri isteklerin başında gelmektedir. Güzellik göreceli olsa da tarih boyunca dönemsel şartlara, yerel örf ve adetlere, sosyal yaşamdaki kültür farklılıklarına, değer yargılarına ve insanların anlık ruh haline göre bile değişim göstermektedir. Her insan kendini her açıdan güzel hissetmek istemesi en doğal hakkı olduğu gibi, kişinin özgüvenli olması iletişimin ve ilişkilerin sağlıklı kurulabilmesinin de nedenleri arasındadır.

Estetik Bir Burnun Önemi

Burun Estetiği Doktoru

İletişim esnasında yüzümüz en ön planda olan uzvumuz olup, merkezinde bulunan burun en dikkat çeken organlardan biridir. Bu nedenle de estetik burun sahibi olmak, her insanın en doğal hakkıdır. Son yıllarda gelişen en son teknolojik teçhizat ile ve en son tekniklerle yapılan burun estetiği ameliyatları, birçok kişinin daha güzel bir görüntüye kavuşmasına ve kendini daha güvenli hissetmesine katkı sunmuştur.

Burun Estetiği Fiyatları

Bir burun estetiği doktoru, tıp dilinde rinoplasti olarak adlandırılan bu tip ameliyatları gerçekleştirmek için öncelikle hastaya yönelik bazı tahliller gerçekleştirmektedir. Hastanın ameliyata yönelik bir sorunu olmadığının anlaşılmasını takiben, hastanın yüz karakterini detaylı bir şekilde incelemelidir. İnsanlar çok farklı yaratıldığı için, her burnun farklı bir karakteristik özelliğe sahip olması da bundan ileri gelmektedir. Bu farklı burun yapıları, yapılacak operasyonların da kişiye özel bir inceleme ve planlama ile yapılması gereğini ortaya çıkarmıştır. Her kişiye farklı olarak, farklı şartlarda yapılan burun estetiği fiyatları, bu nedenlerle de oldukça farklılık göstermektedir.

Detaylı ve hassas bir operasyon gerektiren rinoplastinin, işinin ehli, tecrübeli doktorlar tarafından yapılması büyük önem arz etmektedir. Zira yanlış yapılmış bir burun estetiği, hem kendinize olan güveninizi kaybetmenize, hem de farklı sağlık sorunlarına neden olabilecektir. Bununla birlikte, hatalı operasyonlardan sonra bunları düzeltmeye çalışmak hem çok daha acılı, hem de daha masraflı olmaktadır.

İstanbul burun estetiği konusunda en çok talep gelen illerin başında gelmektedir. İstanbul’da bulunan ofisinde, daha güzel bir buruna sahip olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği hekimlerden biri olan Op Dr Levent Çoban, yılların getirdiği birikim ve tecrübesini tüm estetik ameliyatlarda, kusursuz bir şekilde sergilemektedir.

Burun Estetiği Doktoru ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.