Whatsapp : +905326074130 E mail : info@leventcoban.com
   
Whatsapp : +905326074130 E mail : info@leventcoban.com
   

Burun Estetiği İstanbul

Burun Estetiği Neleri Kapsar?

Her sağlık merkezinde gerçekleştirilen burun estetiği İstanbul seçenekleri ile buruna bağlı gelişen solunum problemleri tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Bunlara ek olarak geniş ve estetik dışı görünen uzuvlarda da burun daraltma işlemleri son on yılda oldukça popüler bir noktaya gelmiştir. Kemik çıkıntıları üzerinde tasarlanan düzeltmeler de estetik merkezi ve benzeri alanlarda hastalara hizmet vermektedir.

Burun Estetiğinin Faydaları Nelerdir?

Burun Estetiği İstanbul

Çeşitli şehirlerde olduğu gibi İstanbul burun estetiği de aktif olarak hizmetlerine devam etmektedir. Alanında uzman estetik doktoru ile yapılan araştırmalar sonucunda burun ucunda gerçekleşen ve nefes alma kanallarını doğrudan doğuya açan kişilerde uyku bozuklukları tamamen bitmektedir. Bu noktada nefes darlığı şikayetiyle gece uykularından uyanan ya da beyne yeteri kadar oksijen gitmediği için ne kadar uyursa uyursun yorgun uyanan kişilere şifa olmaktadır. Aynı zamanda estetik bir görüntü sunduğu için psikolojik ve fizyolojik zenginlik sunmaktadır. Anormal görüntüleri ilk etapta sildiği için kişilerin kendilerine güvenini büyük oranda sağlamaktadır.

Burun Estetiği Ameliyatları Nasıl Gerçekleşir?

En son teknolojik cihazlar ve tıbbi gereçler ile yapılan burun estetiği iki şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu yöntemlerden en yaygın olanı ise açık stil olanıdır. Burun tamamen açılarak solunuma engel olan kıkırdaklar alınıp yeni bir şekil verilir. Aynı zamanda özel tıbbi törpülerle burun ucu estetiği işlemleri üst düzey başarılara sevk edilmektedir.

Kimler Burun Estetiği Yaptırabilir?

Geniş bir yayılım alanına sahip olan burun estetikleri için genel kıstas reşit olma yaşıdır. Buna göre 18 yaşından büyük olan ve genel cerrahi müdahaleye engel olacak herhangi bir rahatsızlığı bulunmayan herkes estetik merkezlerinin hizmetini sunduğu burun estetiği uygulamalarından sorunsuz olarak faydalanabilmektedir.

Burun Estetiği Sonrası Özen Gösterilmesi Gereken Kurallar Neler?

Yapılan burun estetiği sonrası ilk 15 günü kapsayacak şekilde dikkat edilmesi gereken sağlık kuralları mevcuttur. Bunlardan ilki rahat elbiseler giyilmesi gerektiğidir. Kafa bölgesinden geçirilen kazak gibi kıyafetler hassas bir yapıda olan burun bölgesini zorlayıp zonklamalara ve ağrılara neden olmaktadır. Bunun dışında kullanılacak kremler ve ilaçlar konusunda Op. Dr. Levent Çoban tarafından alınan geniş kapsamlı bilgiler ışığında hareket edilmelidir.

Burun Estetiği İstanbul ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.