Whatsapp : +905326074130 E mail : info@leventcoban.com
   
Whatsapp : +905326074130 E mail : info@leventcoban.com
   

Dolgu

Dolgu Fiyatları

Dolgu Nedir ?

Yüz, bir insanın en önemli kimliğidir. İnsanlarla olan iletişimimizde en çok dikkat çeken yerimiz de  dolayısıyla yüzümüz olacaktır. Çevremizdekilerin zihninde onunla yer ediniriz, kalıcı oluruz ve unutulmayız. Bu nedenle yüzümüz bizim her şeyimizdir ve çok önemlidir.  Yüzümüz üzüntü, mutluluk gibi duyguların yanında bir insanın yaşını da ortaya koyabilir. Yaşa bağlı oluşan birçok deformeler yüzümüzde istemediğimiz yönde değişimler meydana gelebilir. Aynı zamanda genetik faktörler de yüzümüzde hoşlanmadığımız kısımları oluşturabilir. İşte bu nedenlerle bizim için çok önemli olan yüzümüzde bazı değişiklikler yapmak isteriz. Son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok hızlı bir şekilde gelişen estetik cerrahi sayesinde artık yüzümüzdeki şikayet ettiğimiz bölgeleri daha estetik görünüme kavuşturabiliriz. Dolgu adını verdiğimiz yüz şekillendirme uygulamaları sayesinde her geçen gün birçok insan istediği görünüme ulaşabilmektedir. 

Estetik Uzmanına Danışın

Burun Estetiği, Ameliyatsız Horlama Tedavisi, Kulak Estetiği, Dolgu ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.

Dolgu Estetiği Yüzün Hangi Bölgelerine Uygulanabilir ?

Dolgu;

  • Elmacık kemiklerinin ortaya çıkarılmasında
  • Kırışıklıkların azaltılıp gergin yüz hatlarına ulaşmada
  • Çenenin öne doğru uzatılmasında ve yana doğru genişletilmesinde
  • Dudakların kalınlaştırılmasında
  • Burun deviasyonu estetiği sonrasında oluşan çökmelerin düzeltilmesinde

kullanılmaktadır.

Dolgu Estetiği Nasıl Uygulanır ? 

Dolgu estetiği öncesinde herhangi bir ağrı kesici ilaç alınmamalı ve operasyona 5 – 6 saat kala tütün ürünlerinden uzak durulmalıdır. Dolgu operasyonu tehlikesi olmayan ve çok kısa süren bir işlemdir. Uygulama sırasında herhangi bir acı hissetme veya kanama durumu söz konusu değildir. Dolgu yaptırmak isteyen kişiler yaklaşık 10 – 15 dakika gibi kısa süren bir uygulama sonucunda on yaş daha genç bir görünüme sahip olacaklardır. Dolgu operasyonunda yüzün istenilen bölgesindeki dokuya  vücuda uyumlu bir maddenin enjekte edilmesi şeklinde bir işlem yapılmaktadır. Dokuya enjekte edilen bu madde yüze dolgu yaparak daha canlı, pürüzsüz ve gergin bir cilde sahip olmanızı sağlamaktadır. Dolgu işlemi sırasında, özel soğutucular yardımıyla cildinize press yapılarak hiç acı hissetmemenizi sağlamaktadır. Dokuya madde enjekte edilirken ince uçlu, özel bazı kanüller kullanılmaktadır. Dolgu operasyonu bittikten  sonra yüzünüzde şişlik olması olağandır. Dolgu sonrası 5 – 6 saat dinlenilmesi takdirinde şişlikler kendiliğinden inecektir.

Dolgu Fiyatları 

Dolgu işleminden sonra estetik bir görünüşe kavuşmak istiyorsanız başvurduğunuz dolgu doktoru hakkında bilgi edinmeli, alanında uzman bir doktora başvurmalısınız. Dolgu işlemini kaliteli ve sterilize bir ortamda gerçekleştiren muayenehanelerde fiyat biraz daha fazlalaşabilmektedir . Dolgu fiyatları yaklaşık  2000 – 6000 TL civarında değişmektedir. Dolgu uygulamasının en büyük dezavantajı kısıtlı bir süre kalıcı olarak kalabilmesidir. Yaptırdığınız dolgu işlemi yaklaşık  1 – 1,5 sene kalıcılığını korur.

+25
Burun Estetiği
+0
Kulak Estetiği
+0
Pillar İmplant
0
Yıllık Tecrübe

İletişime Geçiniz !

Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Horlama Tedavisi, Çocuklarda KBB Hastalıkları ve diğer KBB hastalıkları hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

 Email : info@leventcoban.com

 Randevu  :  +90 212 542 52 22

 Whatsapp :  +90 532 607 41 30