Whatsapp : +905326074130 E mail : info@leventcoban.com
   
Whatsapp : +905326074130 E mail : info@leventcoban.com
   

Estetik Burun Fiyatları

Değişkenlik göstermekte olan estetik burun fiyatları yıldan yıla ve kurumdan kuruma farklılıklar göstermektedir. Ancak endoskopi ve fotoğraflar çekildikten sonra burun estetiği fiyatları belirlenmektedir. Söz konusu fiyatlar sağlık kurumları tarafından belirlendikten sonra ameliyat için randevu günü verilir. Randevu saatinden birkaç saat önce hastanede olmak gerekmektedir.

Burun Estetiği Ameliyatı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Estetik Burun Fiyatları

Burun estetiği sonrası olduğu gibi İstanbul burun estetiği öncesinde de dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar ve teknik ayrıntılar bulunmaktadır. Bunlardan ilki kanı sulandırmakta olan ilaçların kullanımına en az bir hafta öncesinden ara vermektedir. Eğer estetik burun ihtiyacı doğrultusunda sağlık kurumlarına başvuran kişilerin kullanması elzem olan ilaçlar söz konusu ise doktor kesinlikle bu konularda bilgilendirilmelidir. Daha önce burun ile ilgili bir işlem söz konusu oldu ise bu konuda da ilgili mercilere bilgi verilmelidir.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Günümüzde tamamen modern şartlar altında gerçekleştirilen burun estetiği operasyonları öncesi bir ilk muayene şarttır. Öncesinde tamamen yeni bir uygulama olan 3 boyutlu fotoğraflar ile burnun her bölgesi taranır ve dijital ortama aktarılır. Daha sonra istenen ölçülere ulaşmak adına açık ya da kapalı teknik uygulamalarına geçilir. Bu tamamen burnun durumuna ve doktorun tercihine göre değişmektedir. Genel olarak kapalı yaklaşım tercih edilmektedir. Video yöntemi ile endoskopi çekilir ve burnun iç kısımlarına, kıkırdaklar da dahil olmak üzere dışarıdan müdahale edilir. Aynı zamanda çeşitli tıbbi maskeler de burun estetiği ve öncesinde daha sağlam ve sağlıklı bir tedavi amacıyla kullanılır.

Burun Estetiği Sonrası Özen Gösterilmesi Gerekenler

Cerrahi bir işlem olan burun estetiği sonrası Op. Dr. Levent Çoban tarafından talimatlar halinde verilen tüm uygulamalara ve önlemlere dikkat edilmelidir. İlk bir aylık süre içerisinde güneş gözlüğü, hızma, piercing gibi aksesuarlar burun bölgesinden uzak tutulmalıdır. Duruma göre ilk birkaç gün duş almak ya da duş alırken buruna su temas ettirmek yasaktır. Aynı zamanda kafa bölgesinden geçirilerek giyilen kıyafetlerin yerine direkt kollar arasından geçirilen kıyafetlerin tercih edilmesi uygundur. Kronik bir şekilde ağrılar devam ederse burun estetiği doktoru ile yüz yüze görüşülmelidir.  

Estetik Burun Fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.