Whatsapp : +905326074130 E mail : info@leventcoban.com
   
Whatsapp : +905326074130 E mail : info@leventcoban.com
   

Pillar İmplant Uygulaması

Günümüzde horlama ve uyku apnesi sorunları ile karşılaşan kişi sayısı bir hayli fazladır. Horlama sorunu, ağız, boğaz arkası ve burunu kapsayan üst solunum yolları içerisinde doku titreşiminin yarattığı istemsiz bir durumdur. Birçok kişi bu durumun farkına varmasa da, aynı ortamda kaldığı kişiyi rahatsız edebilmektedir. Bu nedenle yeni geliştirilen pillar implant tedavisi önerilmektedir. Son derece etkili olan bu yöntem ile sorunlarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Pillar İmplant Uygulaması

Uyku apnesi ya da horlama sorunu yaşayan kişiler için cerrahi tedavi kararı birçok faktöre bağlı olarak verilmelidir. Hastaların genel durumu ile diğer hastalıklarının var olup olmadığı tedavi yöntemini etkilemektedir. Horlama ve uyku apnesi sorunları bazı kişilerde kronik görülürken bazı kişilerde geçici olarak görülebilmektedir. Ancak bu durum hem hastayı hem de etrafındaki insanları büyük oranda rahatsız etmektedir. Bunun önüne geçmek için pillar implant doktoru ile görüşerek gerekli kontrollerin yaptırılması önerilir. Bu sayede hastalığın ilerleme durumu ve buna göre tedavinin nasıl uygulanacağı belirlenir.

Horlama ve uyku apnesi gibi sorunlar nedeni ile uykusunu tam olarak alamayan ve sabahları çok yorgun uyanan kişiler pillar implant tedavisi sonrasında konforlu bir gece uykusu geçirmektedir. Yaşam kalitesi artan kişiler, uykularını alarak sabahları daha dinç ve mutlu uyanmaktadır. Bu tedavi ile horlamaya kesin çözüm sağlanabilmektedir.

Pillar İmplanat Tedavi Süreci

İstanbul pillar implant doktoru konusunda çok şanslı bir ildir. Gelişmiş bir şehir olması nedeni ile pillar implant konusunda en iyi hizmetler sağlanmaktadır. Çok etkili bir yöntem olan pillar implantı sayesinde kısa sürede hayalini kurduğunuz konforlu yaşama kavuşabileceksiniz.

İşlem esnasında 18 mm uzunluğa ve 2 mm kalınlığa sahip olan pütürlü 3 tane implant, yumuşak olan damağın üst tarafına yerleştirilir. Bu işlemden sonra yabancı cisim reaksiyonu gösteren implantlar, damağın sarkan ve gevşemiş olan dokularının içerisinde nedbe dokusunun oluşmasını sağlar. Bu da uyku esnasında gevşeyen ve titreyen damağın eskisi gibi horlamayan neden olmasını engeller.

Bu tedavi yönteminde Op. Dr. Levent Çoban başarılı çalışmalara imza atmıştır. Lokal anestezi ile kısa sürede yapmış olduğu tedavi yöntemi ile birçok hastayı bu ciddi sorundan kurtarmıştır. Sizlerde bu gibi sorunlar yaşıyorsanız beklemeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pillar İmplant Uygulaması ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.